Conectum Opinie

Conectum. Wasze Opinie. Dla Zadłużonych.

Conectum Forum. Oddłużanie Komornicze, Conectum Opinie.

Conectum – opinie? Pomoc dla zadłużonych. To pojęcie, które na zmianę pojawia się w kontekście wyszukiwania tematyki oddłużania na polskim rynku. Firma Conectum uchodzi obecnie za jedną z najbardziej popularnych. Jaka jest prawda?

Conectum Finanse to firma od kilkunastu lat zajmująca się profesjonalnie oddłużaniem. Przygotowaliśmy ten wpis z myślą o osobach, które wpadły w pętlę zadłużenia i nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem wielu kredytów czy chwilówek. Ten artykuł pomoże zrozumieć podstawy oddłużania osób fizycznych i firm oraz pozwoli poznać prawdopodobnie najbardziej znaną firmę oddłużeniową w Polsce – Conectum Finanse.

Artykuł został napisany tak, aby przedstawić kluczowe zagadnienia (a w kontekście bardziej szczegółowych kwestii odsyłać do artykułów bardziej specjalistycznych), zdefiniować najważniejsze zagadnienia – fundamenty oddłużania. Poznać firmę Conectum, opinie o tej firmie i zaproponować pomoc dla zadłużonych.  Został także zaktualizowany, aby przedstawić również trendy i najważniejsze zjawiska wpływające na oddłużanie i wyjście z długów w 2019 roku.

Jeśli oprócz wiedzy szukasz także profesjonalnego wsparcia w oddłużania pomocy w wychodzeniu z długów, konsolidacji chwilówek i kredytów oraz kredytach na spłatę zadłużenia, zadzwoń:

                       +48 505 433 665

Jakie macie opinie o Conectum?

W praktyce opinie dotyczące firm oddłużeniowych bywają różne. Wynika to z kilku elementów:

 • 99% firm oddłużeniowych czy kancelarii prawnych zajmuje się jedynie sprawami na etapie sądowym lub kredytowym – Conectum zajmuje się sprawami na etapie polubownym, sądowym, kredytowym, czyli pomaga od momentu pojawienia się najmniejszego długu.
 • struktura oddłużania wygląda następująco: poszukiwanie pomocy finansowej z równoczesnym polubownym rozwiązywaniem sprawy,
 • nastawienie na warstwę techniczną i merytoryczną, a także użyteczność (szybkość działania, odpowiedzialność, oddłużanie finansowe, profesjonalne podejście do sprawy, doświadczenie),
 • profil Klientów (psychologiczne, techniczne, prawne i finansowe aspekty oddłużania).
Conectum Forum. Oddłużanie Komornicze, Conectum Opinie.
Conectum Pomoc dla Zadłużonych. Opinie 2019. 

Zatem ograniczanie opinii o Conectum do samego procesu oddłużeniowego na etapie polubownym (czasem z uwzględnieniem jedynie jednego elementu podlegającego ocenie) jest po prostu błędem merytorycznym. Czasem na forach kredytowych piszę się – oddłużanie finansowe Conectum opinie dla zadłużonych – co jasno wskazuje, że oddłużanie finansowe jest tylko częścią składową większej całości. Oddłużanie od etapu polubownego jest procesem żmudnym i wymaga dużego nakładu pracy. Proces oddłużania od etapu polubownego, jest immanentnym elementem oddłużania. Warto jednak pamiętać, że dla określenia całości tych zjawisk stosuje się w polskiej nomenklaturze pojemne sformułowanie oddłużanie finansowe i prawne. Conectum daje swoim Klientom okres obsługi nawet do kilkunastu miesięcy, co pomaga w osiągnięciu finansowej niezależności.

Warto z tego okresu obsługi korzystać i o nim pamiętać. Zawsze można liczyć na okres obsługi gratis.

W praktyce czynników oddłużeniowych jest bardzo wiele. Mówi się o ponad 200, chociaż nikt chyba ich nigdy nie spisał. Trudno by było to zrobić, ponieważ działanie banków, chwilówek i firm pozabankowych jest różne. Oddłużanie Conectum jest wewnętrzną tajemnicą. Prowadząc działania oddłużeniowe opieramy się na wytycznych aktualnego prawa i finansów, własnych doświadczeniach, testach i analizach korelacji.

Oddłużanie Conectum – Dla Zadłużonych

Jak widać na zestawieniu powyżej, czynniki oddłużeniowe możemy roboczo podzielić na te związane z negocjacjami z wierzycielem i te dotyczące uzyskania finansowania na spłatę chwilówek. Poszczególne czynniki też oddziałują na siebie nawzajem i należy brać pod uwagę ich różne kombinacje. Co więcej, czynniki w zależności od niszy (konkretnego przypadku) mogą mieć różną wagę i znaczenie.

Przypadki działań oddłużeniowych negocjacyjnych:

 • egzekucja komornicza lub licytacja nieruchomości
 • windykacja bankowa lub dług sprzedany do firm lub funduszy windykacyjnych
 • zaległości w kredytach bankowych

Przypadki działań finansowych:

 • minimalne zaległości finansowe na kredytach bankowych
 • posiadanie kilku, kilkunastu chwilówek
 • brak zaległości w spłatach
Jakie zwyczajowo opinie o Conectum się słyszy?

Pobierają prowizję za uzyskanie finansowania?
– Jak każda instytucja oddłużeniowa. Prowizja to jednak od 5 do 8% od kwoty uzyskanej. Bez przedpłat na finansowanie.
Pobierają duże wynagrodzenie za działanie w zakresie długów?
– Adwokaci pobierają nawet 10x większe wynagrodzenia za prowadzenie tych samych spraw. Conectum ma wielu Klientów, którzy wrócili od tych adwokatów.
Działają szablonowo?
– Polskie prawo jest jedno, sytuacje Klientów są niemalże identyczne. Nie ma sensu działać za każdym razem inaczej skoro przyjęte działania są skuteczne.

Macie pytania w sprawie oddłużania Conectum? Piszcie w komentarzach.

2 komentarze to “Conectum. Wasze Opinie. Dla Zadłużonych.”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. W rządzie trwa spór o to, kto doprowadził do podbramkowej sytuacji z dostępnością węgla i co zrobić, by temu zaradzić – pisze w czwartek “Dziennik Gazeta Prawna”. Zdaniem rozmówcy gazety z kancelarii premiera spółki energetyczne są “kompletnie nieprzygotowane” i w tym roku może zabraknąć 3-4 milionów ton surowca.

  Jak pisze “DGP”, diagnoza, że węgla na tegoroczny sezon grzewczy może zabraknąć, jest jedynym wspólnym mianownikiem, jaki pojawia się w rozmowach ze współpracownikami premiera Mateusza Morawieckiego z jednej strony oraz z przedstawicielami frakcji Jacka Sasina, szefa resortu aktywów państwowych, z drugiej. “Poza tym to festiwal wzajemnych oskarżeń” – zauważa dziennik.

  więcej na https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/wegiel-w-polsce-rzadowy-spor-o-wegiel-ile-wegla-moze-zabraknac-5787093

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.