Restrukturyzacja zadłużenia, trudnych kredytów i chwilówek:

Restrukturyzacja trudnego kredytu !

Zajmujemy się restrukturyzacją trudnych zobowiązań tzw. trudnych kredytów, negocjacjami z bankami i pozostałymi wierzycielami. Dzięki nam uzyskasz profesjonalną wiedzę i pomoc na temat prawa i finansów, co pozwoli Ci na samodzielną oddłużanie lub oddłużanie prawnicze. Wszyscy eksperci są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy działają w branży finansowej i prawnej od wielu lat. Celem naszych działań jest doprowadzenie do niezależności finansowej naszych Klientów.

Realizacja rozwiązań przebiega według ustalonego schematu, tj. wstęp to teoretyczne wprowadzenie do tematu naszego Klienta – podczas tego etapu specjaliści dogłębnie przekazują posiadaną wiedzę oraz prezentują najlepsze rozwiązania dla sprawnego wyjścia ze spirali zadłużenia.

Wybierając usługi Eliteo, masz pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązania i działania nie tylko będą wyjątkowo skuteczne, ale także szybko doprowadzą Ciebie i Twoich najbliższych do finansowej niezależności. Dzięki nam staniesz się wolny finansowo!

Nasi specjaliści przygotowują kompleksowe propozycje, które obejmują wszelkie aspekty prawne i finansowe i sprawią, że unikniesz egzekucji komorniczej i spłacisz swoje zadłużenia. Tworzymy spójne i całościowe rozwiązania, które obejmują zarówno przygotowanie dokumentacji prawnej, a kiedy już skorzystałeś z usług innej firmy i nie jesteś zadowolony poprawimy ich niedoskonałości.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • negocjacje w zakresie umorzenia odsetek karnych trudnego kredytu, negocjacje z bankiem w przypadku wypowiedzenia umowy kredytowej, oddłużanie z chwilówek
  • przygotowywanie sprzeciwów do sądowych nakazów zapłaty już od 0 zł !
  • przygotowanie wniosków o restrukturyzację kredytu lub pożyczki chwilówki
  • negocjacje i konsultacje prawne od 2 do 4 miesięcy

Oznacza to, że są pewne rozwiązania praktykowane przez Eliteo, dzięki którym można wyjść z każdego rodzaju zadłużenia. Po wysłaniu do nas zgłoszenia kluczowy specjalista z Conectum finanse wyszukuje i przygotowuje stosowne rozwiązanie prawne lub kredytowe. Wiele zależy od rodzaju i szybkości działania oraz polityki banku, firmy pożyczkowej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego, dlatego przed odesłaniem umowy ugody dokładnie analizujemy i doradzamy jaki rodzaj wsparcia jest najlepszy w danej sytuacji.