O stronie:
Eliteo.com.pl to strona internetowa propagująca oddłużanie wśród Polaków. Naszym celem jest doprowadzenie do finansowej niezależności wszystkich tych, którzy w natłoku codziennych działań wpadli świadomie lub nie w zadłużenie.
Udzielamy kredytów dla firm i osób fizycznych.
Współpracujemy ściśle z ekspertami Conectum Finanse.

Wygodny kontakt:
e-mail: kontakt@eliteo.com.pl
telefon: 505 433 665
chat: conectum.pl

KONTAKT W ZAKRESIE ODDŁUŻANIA:

Oddłużanie: kredyty i pożyczki

Oddłużanie chwilówek i kredytów za pomocą kredytów oddłużeniowych, hipotecznych, gotówkowych i prywatnych pozabankowych pod zastaw nieruchomości.

  Imię / nazwa (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Kwota zadłużenia (wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.


  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ◦Kredyty Conectum: Kredyty dla zadłużonych, konsolidacja chwilówek, oddłużanie
  ◦Ocena: 4.9/5 z 10047 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach