Jak wyjść z długów

Niesamowita ugoda z KRUKiem – niestety Klient wcześniej zaakceptował dług

Ugoda z KRUKiem - oddłużanie komornicze, umorzenie egzekucji komorniczej, Conectum

Niesamowita ugoda z KRUKiem – niestety Klient wcześniej zaakceptował dług.

UGODA Z KRUK S. A. I UMORZENIE 139.000 ZŁ DŁUGU!!!!! TO JEST 60% WIERZYTELNOŚCI!!

Według badań coraz więcej Polaków nie jest w stanie regularnie obsługiwać swoich zobowiązań finansowych, zmagają się z komornikiem oraz działaniami firm windykacyjnych skupujących długi.

Zgłosił się Klient z długiem w wysokości prawie 260.000 zł ! Niestety wcześniej zaakceptował dług. Nauczką przyszłość niech będzie to, że jeśli nasz dług zostanie kupiony przez firmę windykacyjną lub fundusz (NSFIZ)nigdy – nie akceptujmy długu, nie potwierdzajmy go.

W efekcie podjętych przez nas działań jego  dług STOPNIAŁ do kwoty 120.000, zł., a  Wierzyciel zawarł korzystną dla naszego Klienta ugodę przewidującą umorzenie egzekucji komorniczej.  

Jednym słowem nasz Klient zaoszczędził 139.000 zł, a postępowanie egzekucyjne przeciwko niemu zostało definitywnie zakończone.

Jeżeli masz problem z zadłużeniem, działaniami firm windykacyjnych – zgłoś się do nas !

Dowiedz się więcej: Sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym.

Ugoda z KRUKiem - oddłużanie komornicze, umorzenie egzekucji komorniczej Ugoda z KRUKiem - oddłużanie komornicze, umorzenie egzekucji komorniczej, Conectum

Jestem zainteresowany pomocą przy “sprzeciwie od nakazu zapłaty w EPU”,
i potrzebuję więcej informacji:

  Imię / nazwa (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.